Stolar Axet

518286

STOLAR, 6 st, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, modell Axet, träskuren dekor, textilklädda sitsar, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, märken

Möbler, Stolar

Rum 22

Stolar Axet

Budhistorik (25 bud)
3804038
2 800
3804035
2 600
3804029
2 400
3804024
3803593

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.