Bord gustaviansk stil

518281

BORD, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, träskuren dekor, diamater ca 89, höjd ca 75 cm

Slitage, märken

Möbler, Stolar

Rum 16

Bord gustaviansk stil

Budhistorik (31 bud)
3803760
5 400
3803768
5 200
3803760
5 000
3803759
4 800
3803754
4 600

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.