Per Josephson, Väntan II

518273

PER JOSEPHSON (född 1971): "Väntan II", signerad på baksidan, olja på duk med framförliggande plexiskiva med mönsterfolierat tryck, 90x301cm

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Per Josephson, Väntan II

Budhistorik (3 bud)

3803588
3798186
3795076

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.