Bokhyllor 1 par

518269

BOHYLLOR, 1 par, 1900-talets början, sengustavianskstil, mahognyfané och fotavslutningar i mässing, höjd ca 133, 100x33 cm

Mindre repor

Möbler, Hyllor

Rum 13

Bokhyllor 1 par

Budhistorik (56 bud)
3804151
10 500
3804148
10 000
3804147
9 800
3804146
9 600
3804139
9 400

Slutpris SEK:
10 500
1 013 EUR, 1 151 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.