Soffa rokokostil

518263

SOFFA, 1900-talets andra hälft, rokokostil, 3-sits, träskuren och förgylld dekor, klädsel i textil med floral dekor, sitthöjd ca 45, längd ca 200 cm

Fläckar, bortfall på armlän

Möbler, Soffor

Rum 5

Soffa rokokostil

Budhistorik (8 bud)
3802469
900
3802468
850
3802467
3802466
750
3802465
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.