Soffa

518260

SOFFA, 1900-talets andra hälft, rokokostil, 3-sits, träskuren och förgylld dekor, klädsel i textil med floral dekor, sitthöjd ca 45, längd ca 200 cm

Fläckar

Möbler, Soffor

Rum 11

Soffa

Budhistorik (11 bud)
3804116
3804114
900
3804112
700
3804110
650
3802464
600

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.