Tekannor Ryssland

518259

TEKANNOR, 2 st, Ryssland, handmålad blomdekor, höjd ca 11-12 cm

En med mindre nagg, slitage

Keramik/Porslin

Monter 1

Tekannor Ryssland

Budhistorik (12 bud)
3804164
1 700
3794851
1 600
3804163
3794851
3804162

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.