Bumling Ateljé Lyktan

518250

ANDERS PEHRSON, Ateljé Lyktan, taklampa "Bumling" i vitt lackerad metall, diameter ca 40 cm

Slitage, smärre bucklor, repor

Belysning, Taklampor, Design

Rum 7, Hylla 2

Bumling Ateljé Lyktan

Budhistorik (15 bud)
3803578
3801967
3800848
950
3799918
900
3795622
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.