Mathsson & Hein matbord

518247

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, bord, superellips, fanerat med masurbjörk, 4 förkromade spännben, märkt Bruno Mathsson International, höjd ca 71, 240x120 cm

Smärre slitage, skiva med blekningar, märken

Möbler, Matbord, Design

Rum 10

Mathsson & Hein matbord

Budhistorik (16 bud)
3803011
4 400
3802711
4 200
3801291
3802710
3 800
3801291
3 600

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.