Vitrinskåp

518242

VITRINSKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets slut, gråmålad, justerbara hyllor i glas, stämplad Kallholmen, invändigt med belysning, höjd 164, 40x33 cm

Möbler, Skåp, byråer

Rum 20

Vitrinskåp

Budhistorik (23 bud)
3803774
2 600
3803022
2 400
3802131
3796705
3802130

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.