Lagonda De Luxe herrarmbandsur i 18 k guld

518228

LAGONDA, armbandsur, De Luxe, 18 k guld, 1950/60-tal, automatisk, plexiglas, datum, boettnr. 11142, cal Felsa 692, diameter 34,5 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas och boett med repor och slitage

Klockor/Ur, Fashion, Guld/Smycken

Budhistorik (12 bud)
3796078
2 400
3796077
3794588
1 700
3794587
1 600
3794586

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.