Harald Wiberg akvarell

518222

HARALD WIBERG (1908-1986), landskap med rådjur, signerad och daterad Harald Wiberg 13/10 1982, akvarell, bildstorlek ca 27x38 cm

Ej examinerad ur ram

Rum 16

Harald Wiberg akvarell

Budhistorik (11 bud)
3799071
3802090
3799071
1 800
3791885
1 700
3791885
1 600

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.