Skeppsarmatur

518215

SKEPPSARMATUR, koppar samt mässing, 1900-talets första hälft, höjd ca 33 cm

Slitage

Belysning, Utelampor, Nautica/Technica

Rum 7, Hylla 7

Skeppsarmatur

Budhistorik (20 bud)
3802165
2 600
3796018
2 400
3802164
2 400
3796018
3802163

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.