Bruno Mathsson/Piet Hein bord

518214

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, bord, superelips, skiva i bok, 3 förkromade spännben, etikettsmärkt Piet Hein Fritz Hansen Värnamo, höjd ca 70cm, 150x150 cm

Bruksslitage, repor och nagg i skivan

Möbler, Matbord

Rum 7

Bruno Mathsson/Piet Hein bord

Budhistorik (4 bud)

3802191
3791129
3787838
3787836

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.