Louis Tesson akvarell

518209

LOUIS TESSON(1820-1870): Tvätterskorna, akvarell, signerad L.Tesson, ca 17x25,5 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 2

Louis Tesson akvarell

Budhistorik (5 bud)
3802180
500
3802179
450
3802176
3802174
3802171

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.