Nordberg Karl XII vo 1+2

518208

KARL XII. (NORDBERG, J. A.). Konung Carl den XII:tes historia, vol I-II, Stockholm, Peter Jöransson Nyström 1740

Slitage, skador

Böcker/Kartor, Historia

Rum 2

Nordberg Karl XII vo 1+2

Budhistorik (14 bud)
3794945
3794941
1 900
3792265
1 800
3789706
1 700
3789442
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.