EMMA AINALA

518207

Emma Ainala (1989-) "The Cutie Pox".
A tergo sign. 2017. Olja på duk 36x45 cm.

Konst, Modernt måleri, Välgörenhet

Södra kajen 14, Helsingfors

EMMA  AINALA

Budhistorik (56 bud)
Bud EUR
3827505
1 155
3827503
1 105
3827503
3827501
1 055
3827152
1 005

Slutpris EUR:
1 155
11 470 SEK, 1 312 USD
Utropspris EUR:
600