Bruno Mathsson/Piet Hein bord

518202

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, bord, Fritz Hansen, superellips, fanerat med masurbjörk, 4 förkromade spännben, etikettsmärkt Piet Hein Fritz Hansen Värnamo, höjd ca 70, 200x100 cm

Bruksslitage, repor och nagg i skivan

Möbler, Matbord

Rum 7

Bruno Mathsson/Piet Hein bord

Budhistorik (20 bud)
3802140
4 200
3802117
3802132
3802117
3 800
3801289
3 600

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.