Oidentifierad konstnär Haga

518200

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Gustav III:s paviljong på Haga, olja på duk, ca 59x74 cm

Jämför med målning på Hovstaternas hemsida:

Läs mer

Krackeleringar, mindre tryckskada

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Oidentifierad konstnär Haga

Budhistorik (33 bud)
3802187
11 000
3802022
10 500
3802186
10 500
3802022
10 000
3789627
9 800

Slutpris SEK:
11 000
1 108 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.