KG Nilsson Kompositioner

518196

KG NILSON (född 1942): (3) Kompositioner, signerade och daterade KG Nilson 1987, 74/300, färgserigrafi, bladmått ca 28,5x28 cm vardera; oramade

Rum 9, Vagga 1

KG Nilsson Kompositioner

Budhistorik (14 bud)
3802125
2 600
3801880
2 400
3802118
3801880
3792099
1 700

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.