NORA HELSINKI

518188

Nora Helsinki (1974-) "Hemligt möte".
Sign. 2014. Litografi, T.P.L.A EV 7/12, bladstorlek 57x38 cm.

Konst, Modernt måleri, Välgörenhet

Södra kajen 14, Helsingfors

NORA HELSINKI

Budhistorik (26 bud)
Bud EUR
3827445
320
3827437
3827430
280
3827423
260
3827420
240

Slutpris EUR:
320
3 178 SEK, 364 USD
Utropspris EUR:
200