Uno Vallman (född 1913-2004) oljemålning

518185

UNO VALLMAN (född 1913-2004): Motiv med människor i landskåp, signerad Uno Vallman, olja på duk, ca 46x55 cm

Rum 6

Budhistorik (6 bud)
3801299
3789595
3789594
950
3788032
500
3788029

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.