Georg Armfield oljemålning

518183

GEORG ARMFIELD (1808-1893): Hund med hare, signerad G Armfield, olja på duk, ca 40x50 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Georg  Armfield oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3802079
3802078
3 600
3802077
3 400
3801015
3 200
3799278

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.