Oidentifierad konstnär oljemålning

518181

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Hamnmotiv, signnerad D. Morett, olja på duk, ca 31x63 cm

Krackelerad

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (4 bud)

3800218
1 600
3800217
3800214
3800213

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.