Carl Brandt oljemålning

518177

CARL BRANDT (1852-1930): Båtar på öppet hav, signerad och daterad, C Brandt 1905, olja på duk, ca 36x50 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 1

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3800854
3790466
700
3789834
650
3788172
450
3788169

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.