Carl Gunne oljemålning

518173

CARL GUNNE (1893-1979): Hamnbild, signerad Gunne, olja på duk, 55x82 cm

Fack 12

Carl Gunne oljemålning

Budhistorik (17 bud)
3802072
1 400
3802069
1 300
3802071
3802069
3802066

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.