Skulptur

518163

SKULPTUR, 1930-tal, glaserad lergods, otydligt signerad, höjd ca 30 cm

Keramik/Porslin, Figuriner

Rum 7

Skulptur

Budhistorik (26 bud)
3801991
4 400
3801999
4 400
3801991
4 200
3801997
3801991
3 800

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.