Ragnar Nyberg oljemålning

518162

RAGNAR NYBERG (1893-1966), Skärgårdsmotiv från Rödlöga, signerad Ragnar Nyberg 1919 Rödlöga, olja på duk, ca 60x73 cm

Fack 27

Ragnar Nyberg oljemålning

Budhistorik (15 bud)
3800809
2 400
3798348
3797385
3798347
3797385
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.