Oljemålning

518161

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal) helporträtt föreställandes Karl XII i karolineruniform, olja på duk, 67x37,5cm

Rektangulär krackelering efter att ha suttit i en mindre ram

Rum 16

Oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3800299
600
3786672
500

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.