Alfred Collin oljemålning

518160

ALFRED COLLIN (1880-1944): Gårdsmotiv, signerad och daterad A. Collin 1929, olja på duk, ca 79x84 cm

Fack 21

Alfred Collin oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3801887
550
3801145
500
3801885
500
3801145
3798143

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.