Björn DAWID Dawidsson, fotografi

518156

BJÖRN DAWID DAWIDSSON (född 1949): Q-med, 2003, signerad och daterad på baksidan Dawid 2004, pigmentprint från fotografiskt negativ monterad i originalram, 56x44,5 cm

Fotografi

Budhistorik (7 bud)
3803925
3 400
3803771
3 200
3799375
3797510
2 800
3797506
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.