Kräfttallrikar

518151

KRÄFTTALLRIKAR, 8 st., Gefle, brätte med dekor av kräftor, diameter ca 27 cm

Krackeleringar, missfärgningar, en tallrik med retuscher, en med anslag och en med mindre nagg

Keramik/Porslin

Monter 29

Kräfttallrikar

Budhistorik (6 bud)
3800423
3800422
3798321
750
3791639
3789817

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.