Rörstrand kräftskål och tallrikar

518150

KRÄFTTALLRIKAR, 9 st, Rörstrand, diameter 22 cm, UPPLÄGGNINGSSKÅL, höjd 10,5, diameter 21 cm
Skador:

Krackelyrer, missfärgningar, 7 st tallrikar med nagg samt sprickor

Keramik/Porslin

Budhistorik (30 bud)
3801930
3 800
3801928
3 600
3801926
3 400
3801922
3 200
3801920

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.