Johannes Andersen soffbord Trensum

518149

JOHANNES ANDERSEN, soffbord, 1960-tal, betsad mahogny/mahognyfaner, 2 genomgående lådor samt öppet förvaringsfack i sargen, Trensum, höjd ca 50, 160 x 58 cm

Slitage, slagmärken, repor och fläckar

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Budhistorik (19 bud)
3800345
2 800
3800189
2 600
3800344
2 400
3800189
3800343

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.