Oljemålning stilleben

518144

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Fruktstillbeben, signerad G: Ewertz ?, olja på duk, ca 80x100 cm

Fack 6

Oljemålning stilleben

Budhistorik (18 bud)
3801711
1 900
3800831
1 800
3801689
1 700
3800831
1 600
3801453

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.