Folke Ohlsson Frisco bord

518142

FOLKE OHLSSON, bord, "Frisco", teak, 1960-tal, Tingströms, Bra Bohag, brändmärkt, höjd 52, 118x78 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 13

Folke Ohlsson Frisco bord

Budhistorik (16 bud)
3801429
3801433
3801429
2 400
3801400
3796902

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.