"Gotham City" New York, fotografi

518136

PER-ÅKE PERSSON (född 1950): "Gotham City", New York 2015, signerad ā tergo numrerad 4/10, fotografi, C-print, ca 88x88 cm

Fotografi

Rum 2

Budhistorik (11 bud)
3793797
4 600
3790600
4 400
3792168
4 200
3790600
3790133
3 400

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.