Minnesmynt Pin Bägare OS Stockholm 1912

518129

MINNESMYNT, PIN, BÄGARE Olympiska spelen Stockhom 1912, tenn och nysilver, bägarens höjd 9 cm

Slitage, bägare med mindre bucklor

Diverse, Samlarobjekt

Budhistorik (12 bud)
3801830
3787730
950
3801824
900
3787730
850
3792445

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.