Anne Vilsbøll komposition

518128

ANNE VILSBØLL (Danmark, född 1951): Komposition, signerad AV, olja på duk, ca 105x83, bok av Anne Vilsböll medföljer "The language of paper"

Anne Vilsbøll komposition

Budhistorik (13 bud)
3807428
6 400
3807005
6 000
3806992
5 000
3806988
4 200
3806287

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.