Nils Nilsson oljemälning

518124

NILS NILSSON (1901-1949): Figurer i landskap, signerad NN, olja på duk, ca 46x80 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Nils Nilsson oljemälning

Budhistorik (21 bud)
3797696
8 600
3801817
8 400
3797696
8 200
3801816
8 000
3797696
7 800

Slutpris SEK:
8 600
866 EUR, 984 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.