Ljuskrona 1900-talets andra hälft

518119

LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, rokokostil, för 3 ljus, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 60 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad

Belysning, Ljuskronor

Hylla 4

Budhistorik (6 bud)
3801458
550
3800409
500
3801457
450
3800409
3800115

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.