Brita Heilimo

518091

BRITA HEILIMO (född 1928), väggplakett, stengods, krabba, Arabia, signerad B.H Arabia, ca 20x29 cm

Bakreöverkant med nagg

Keramik/Porslin, Design

Rum 7

Brita Heilimo

Budhistorik (3 bud)

3801667
3800375
3799589

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.