Vettar

518081

VETTAR, 2 st, 1900-tal, bemålat trä, längd ca 45-49 cm

Slitage, färgbortfall

Diverse, Allmoge

Rum 7

Vettar

Budhistorik (24 bud)
3801253
2 800
3801150
2 600
3801147
2 400
3801147
3799548

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.