Vettar

518080

VETTAR, 3 st, 1900-tal, bemålat trä, längd ca 27 cm

Slitage

Diverse, Allmoge

Rum 7, Hylla 2

Vettar

Budhistorik (20 bud)
3801152
3794947
3794947
1 700
3800954
1 600
3794947

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.