Adrian van Arkel

518077

ADRIAN VAN ARKEL (1924-2006): ''Marknadsgatan i Mexico'', signerad von Arkel, olja på duk, 93x120 cm

Rum 9

Adrian van Arkel

Budhistorik (34 bud)
3801601
7 400
3801599
7 200
3801593
7 000
3801589
6 800
3801586
6 600

Slutpris SEK:
7 400
709 EUR, 833 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.