Igge Karlsson oljemålning

518076

IGGE KARLSSON (1932-2009): Landskap i grönska, signerad och daterad Igge K -84, olja på duk, ca 41x53 cm

Tavelvagn 1

Igge Karlsson oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3797491
3801564
3797491
3797115
650
3791460

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.