Peter Dahl färglitografi

518071

PETER DAHL (född 1934): Figurkomposition, signerad Peter Dahl, 1984, 115/150, färglitografi, bladmått ca 32x45 cm

Tavelvagn 2

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (7 bud)
3801546
650
3800835
600
3801543
550
3800835
450
3792772

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.