Bordslampor art deco

518068

VÄGGARMATURER, 1 par, vitmetall, 1920/30-tal, Art Deco, kupor i frostat glas, stämplade C.G.HALLBERG, höjd ca 26 cm, djup från väggen ca 35 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Bordslampor art deco

Budhistorik (2 bud)

3795210
3788438

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.