Nadezda Streltsova oljemålning

518060

NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Pioner, signerad Streltsova, olja på duk, ca 70x80 cm

Rum 9

Budhistorik (30 bud)
3801488
9 200
3801416
9 000
3801487
9 000
3801416
8 800
3801485
8 600

Slutpris SEK:
9 200
926 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.