Nadezda Streltsova oljemålning

518059

NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Ballerina, signerad Streltsova, olja på duk, ca 50x60 cm

Rum 9

Budhistorik (28 bud)
3801430
8 600
3801415
8 400
3801405
8 200
3801256
8 000
3801345
8 000

Slutpris SEK:
8 600
866 EUR, 984 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.